אודות עידו פוס

קריינות מקצועית היא הרבה יותר מקול רדיופוני

עידו פוסאם בעבר נהגנו לשמוע את קולו של הקריין המקצועי בעיקר בפרסומות טלוויזיה ורדיו, היום הפכה הקריינות המקצועית לסטנדרט בכל סרטון תדמית שעולה ליוטיוב, מצגות עסקיות ופרזנטציות, מענה קולי וניתוב שיחות, סרטוני הדרכה, סרטוני ברכה, מצגות תמונות ואפילו בסרטוני חתונה!
כשהקריינות נעשית נכון, המסר אותו אתה מבקש להעביר מתקבל באופן המיטבי באוזנו של הנמען, הן מבחינת הסאונד הברור והן מבחינת אופן ההגייה, חיתוך המשפטים ובחירת “הצבע” המדויק שמתאים לכל מילה ומילה בטקסט.

לא פעם, סרטונים מושקעים מתפספסים בגלל קריינות שאינה מותאמת באופן מקצועי לצרכי הסרטון.
הצופים נאלצים לאבד קשב בניסיון לפענח מילה או משפט. לעתים איכות ההקלטה והסאונד לא מאפשרות האזנה רציפה וברורה (בעיקר אם הסרטון מוצג במקום פומבי או מול צופים רבים).

אל תוותר על המגע המקצועי!

שמי עידו פוס ואני קריין מקצועי בשפה העברית. מספק את כל סוגי הקריינות באולפן המקצועי הביתי שלי או באולפן חיצוני, באיכות שידור מיטבית, במהירות גבוהה ותוך מתן שירות מעולה. קריין משנת 2007 וחבר בארגון הקריינים הישראלי (IVO)

בתפקידי בשנים האחרונות כעורך ומגיש חדשות, אני חי ונושם כתיבה של טקסטים ועריכתם בעברית תקנית. תפקידי הנוכחי: מגיש המהדורה המרכזית בערוץ הכנסת.

 סיפקתי קריינות למגוון רחב של לקוחות, במגוון רחב של סגנונות (חלק מהעבודות מוצגות כאן לשירותך), יחד נמצא גם את הסגנון שמתאים בדיוק לפרויקט שלך.