film-158157_1280

קריינות לסרטי תדמית

לקול האנושי יש השפעה עמוקה ואפילו בלתי מודעת עלינו, על ההגעה לרגש שלנו. וכאשר אנו מדברים על הקול האנושי, הכוונה היא למכלול של דברים המרכיבים אותו, לקול עצמו, לטון הדיבור, למקצב, לאינטונציה, לסגנון, לצורת ההגייה וכן הלאה. השפעה זו קיימת בהחלט ובאופן מובהק גם במציאות הנוכחית בה כולנו מחוברים כל העת למדיומים תקשורתיים מאוד עשירים ויזואלית – טלוויזיה, אינטרנט, תכנים בסמארטפון, שלטי חוצות וכו’. בדיוק בגלל אותה השפעה מהותית של הקול האנושי עלינו וגם בגלל אותה מציאות עשירה התכנים שאנו נמצאים בה כיום, כאשר אתם רוצים סרט תדמית איכותי שיקלע בדיוק למטרה, אתם זקוקים לשירות ייעודי של קריינות לסרטי תדמית.

המדיומים השונים של סרטוני התדמית

אם בעבר סרטוני תדמית עסקיים או ארגוניים היו משהו שניתן היה לצפות בו בכנסים ותערוכות או בטלוויזיה אם היה מדובר על ארגון גדול וחזק, אז כיום המציאות שונה מהותית ומאפשרת חשיפה רחבה הרבה יותר וגם ממוקדת הרבה יותר. עם מהפכות האינטרנט והמובייל, עם פריחתן של הרשתות החברתיות ושאר מדיומים דומים – הרבה יותר קל כיום להפיץ סרט תדמית ולהגיע לקהלי היעד השונים. חברות, ארגונים ואף אנשים פרטיים מעלים סרטונים תדמיתיים והסברתיים ליוטיוב, לפייסבוק, לאתרי האינטרנט שלהם ולאתרים אחרים והאפשרויות הן כמעט בלתי מוגבלות למעשה.

מצד אחד, זהו יתרון עצום כי הוא שם את הכוח בידיים של העסקים והארגונים עצמם ומוציא חלק מאותו כוח מארגוני תקשורת גדולים ומהחברות הענקיות במשק. אך מצד שני, ריבוי המדיומים התקשורתיים הזמינים גם יוצרים בלבול ושפע שעשויים בהחלט להקשות על המיקוד ועל ההגעה המעשית היעילה לקהל היעד הרלוונטי.קריינותלסרטיתדמית הנעשית נכון ובאופן המדויק והמקצועי ביותר, יכולה בהחלט ליצור הבדל מהותי ולספק לכם יתרון תחרותי בקרב על תשומת הלב של הגולשים.

כשכל עסק או ארגון מעלים סרט תדמית לאינטרנט, אתם צריכים משהו מיוחד ומותאם אישית שיגרום לצופים להישאר לצפות דווקא בסרטון שלכם ובמיוחד להקפיד להניע אותם לפעולה המבוקשת. שירות קריינות איכותי ומותאם יסייע לכך רבות.הפקת סרטון תדמית כיום הינה זולה משמעותית לעומת העבר, גם כאן הודות לשיפורים טכנולוגיים והמדיומים השונים הזמינים לכם.בגלל היכולות האלו ליצור סרטוני תדמית, כל כך הרבה עסקים בוחרים באפשרות זו לצד מאמצי שיווק אחרים – כך שבאופן כללי מומלץ להפיק סרטון תדמיתי כלשהו לשיפור הנוכחות האינטרנטית שלכם וכן לתרום לחוזק המותג שלכם כעסק.

העברת המסר הנכון של סרט התדמית תוך שימוש בקריינות

כאמור, לקול האנושי יש השפעה מהותית עלינו.קריינותלסרטיתדמית היא בחירה חשובה מאוד בהפקת הסרטון שלכם, חשובה כמו התכנים הוויזואליים עצמם. הקול הנכון – המאופיין כאמור במכלול של פרמטרים מותאמים אישית לתוכן – יכול להעביר את המסר המתאים ולגעת ברגש של הצופים. כך יש צורך בסגנון קריינות שונה לסרטון המיועד להיות הומוריסטי וקליל לבין סרטון המיועד לשדר מסר של רצינות ומקצועיות, הקריינות תהיה שונה מאוד בין סרטון המסביר על מערכת חדשה ומתקדמת לבין סרטון עם אוריינטציה שיווקית האמור להניע את הצופה לפעולה מסוימת. וכן הלאה כאשר ניתן לתת עוד מגוון דוגמאות.

המסר הנכון מועבר באמצעות שירותי קריינותלסרטיתדמית בתהליך התאמה אישית ובניית אסטרטגיית פעולה נכונה – היבטים הבאים לידי ביטוי באופן ההגייה, במקצב הדיבור, באיכות הסאונד וכיוצא באלו, מדובר ממש על צביעה של המילים בגוון המדויק והאופטימאלי לאותו תוכן ספציפי.סרטון התדמית נועד לספק תמונה מסוימת ואיכותית מאוד עליכם כעסק או ארגון, קריינות נכונה ומותאמת אישית היא חשובה מאוד להצלחת הסרטון, פשוט כך!